HEMEN ARA: +90 532 585 56 32

2d Animasyon

Eğer siz de bir 2d animasyon sahibi olmak istiyorsanız, sürecin daha sağlıklı ilerlemesi için lütfen bu sayfayı sonuna kadar okuyunuz. Bu sayede ilk aklınıza gelecek soruların cevaplarını bulmuş olacaksınız. Sonrasında sayfa sonunda yer alan whatsapp numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Örnek 2d Animasyonlar

Öncelikle 2d animasyon çalışması ile ilgili bizimle iletişime geçmeden önce örnek videoları izlemenizi rica ediyoruz. Örnek 2d animasyonlar.

2d Animasyon çalışmasına neler dahil?

 1. Senaryo hazırlama : Senaryo sizin tarafınızdan yada sizin istekleriniz doğrultusunda tarafımızdan ücretsiz olarak hazırlanır.
 2. Fon müziği ekleme : Sizin istediğiniz her hangi bir şarkı yada fon müziği animasyona eklenebilir. Popüler animasyon fon müziklerini dinlemek ve daha fazla bilgi almak için animasyon fon müziği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 3. Seslendirme hizmeti : 5 farklı seslendirmen seçeneği arasından (3 Bayan, 5 Erkek) seçeceğiniz ses ile stüdyo ortamında yapılan, profesyonel ses kaydı ile animasyonlarınız seslendirilir. Seslendirme örnekleri için tıklayın.
 4. Animasyon hazırlama : İstediğiniz karakterler ve animasyon ortamı hazırlanarak, fon müziği ve seslendirme eşliğinde 2d animasyonunuz teslim edilir.

2d Animasyonlarımızın Genel Özellikleri

 • Animasyonlar, mp4 formatında, hd görüntü kalitesinde teslim edilir. 1dk lık animasyon ortalama 5-10mb lık yer kaplamaktadır. Teslim edeceğimiz animasyon bütün sosyal medya hesapları ve video paylaşım sitelerinde kolayca yüklenebilir, ekstra bir dönüştürme işlemine gerek duyulmaz.
 • Animasyon, başlandığı gün itibariyle ortalama 5 gün içerisinde teslim edilir. İş yoğunluğuna göre bu süre değişebilir. Böyle bir durumda bu bilgi sizinle önceden paylaşılır.

2d Animasyon Fiyatları

 • Web sitesi, Şirket, Ürün, Yazılım vb. Tanıtım Animasyonları : 30sn lik, 60sn lik 2d animasyonun güncel ücretlerini gösteren tabloya sitemizin ana sayfasından ulaşabilirsiniz. Animasyon süresi 5-10saniye uzadığında ekstra ücret alınmaz. Fakat tavsiye edilen süre, izleyiciyi sıkmaması için 50-60sn aralığıdır. Animasyonun adet sayısı veya süresine bağlı olarak animasyon fiyatı değişebilir.
 • Kişiye özel animasyonlar (Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü, düğün davetiyesi vb) : Bu kategorideki animasyonların süresi değişkenlik gösterdiği için fiyatı da animasyona göre değişmektedir. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Beyaz Tahta Animasyon : Beyaz tahta animasyon tekniğinde hazırlanan animasyonlar için, fiyatlandırmayı animasyon fiyatları sayfasından görebilirsiniz.

2d Animasyon ile ne yapılamaz?

Öncelikle 2d animasyonların, adı üstünde sadece 2 boyutlu bir görüntü sunabildiğini söylemekte yarar var. Örneğin bir karakterin sadece ön ve yan görünüşünü verebiliriz. Bu nedenle animasyonlardaki karakterler ve arka plan görüntüleri hariç, animasyonların bir birine benzemesi çok normaldir. Örnek animasyonları izlediyseniz, sizin için hazırlayacağımız animasyonun da, o animasyonlardan çok daha gerçekçi olacağını iddia edemeyiz. Mekan, ortam yada karakterlerin gerçek hayattaki örneklerine çok benzemesini beklemekte hayal olur. Ayrıca animasyonlarda kullanılan karakterlerin yaptığı/yapabileceği 100 lerce eylem var. Oturmak, kalkmak, yürümek, yemek yemek, tokalaşmak, bilgisayar kullanmak, araba kullanmak vs. Sizin istediğiniz özel bir eylem (örneğin arkasını dönüp gitmek) kullandığımız yazılımın kütüphanesinde olmayabilir. Bu gibi olmazsa olmaz isteklerinizi lütfen anlaşma öncesi belirtiniz.

Animasyon hazırlama süreci nasıl işliyor?

 1. Bu sayfada yer alan bilgileri okudunuz ve kabul ettiyseniz, ilk olarak whatsapp numaramızdan (0532 585 56 32) yada sayfamızda yer alan iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
 2. Animasyonda ön plana çıkmasını istediğiniz özellikleri ve animasyon ile ilgili diğer isteklerinizi bize ulaştırmanızı istiyoruz.
 3. İstekleriniz doğrultusunda bir senaryo hazırlıyoruz.
 4. 5-10sn lik bir demo çalışma hazırlayıp, sizinle paylaşıyoruz.
 5. Demo çalışmayı beğenmeniz durumunda, animasyon ücretini peşin olarak alıyoruz ve çalışmanın geri kalan kısmını tamamlıyoruz.
 6. Animasyon tamamlanıncaya kadar günlük olarak 10-15sn lik parçalar halinde sizinle paylaşıyoruz. Varsa istediğiniz düzeltmeleri yapıyor ve sonraki parçaya geçiyoruz. Daha önce size sunulan ve tarafınızdan onay alınarak devam edilen bölümler için sonradan isteyeceğiniz büyük değişiklik talepleriniz dikkate alınmayabilir. Bu yöntemde zaten amacımız her iki tarafında zamanını en verimli şekilde kullanarak, tekrar tekrar başa dönmeyi önlemek. Animasyon hazırlama süreci boyunca, bütün animasyon parçaları sizinle paylaşılacağı için animasyon bittiğinde bir sürprizle karşılaşma ihtimaliniz ortadan kalkmış oluyor. Lütfen bu çalışma şeklinin bizim için çok zahmetli olduğunu unutmayınız. Normal şartlarda 4 gün sonra işte sizin animasyonunuz bu diyerek, animasyonun bitmiş halini paylaşmak bizim için çok daha kolay bir yöntem olacaktır. Burada amacımız, ilk olarak sizlerin memnuniyeti…

2d Animasyon Whatsapp :

Animasyon İletişim

(Lütfen aramayın, mesaj atın)

Yukarı kaydır