HEMEN ARA: +90 532 585 56 32

Animasyon Fiyatları

Hazırladığımız animasyon fiyatları, her işte olduğu gibi işin detaylarına bağlı olarak değişmektedir. Kullanılacak seslendirmen sayısı, animasyonun süresi ve animasyon sayısı özellikle animasyon fiyatının değişmesine neden olan en önemli faktörlerdir.

Animasyonun nerede ve ne için kullanılacağına bağlı olarak, animasyon süresi belirlenebilir yada değişiklik gösterebilmektedir. Biz genel olarak tanıtım animasyonları için, sürenin 1.5 dakikayı geçmemesini tavsiye ediyoruz. İzleyenlerin sıkılmaması için en az 1dk, en çok 1.5-2dakikalık bir animasyonun ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Fakat söz konusu animasyon intro amacıyla hazırlanacaksa 15 saniyeyi geçmemelidir. Youtube için bir video hazırlıyorsanız reklam gelirlerini düşünerek video süresinin 10 dakika civarı olmasında yarar var diyebiliriz. Seo çalışması için animasyon hazırlanacaksa animasyon süresinden çok, animasyon sayısı önemli olacağı için kısa ve çok sayıda animasyon hazırlanabilir.

Yukarıda saydığım nedenlerle animasyonun nerede kullanılacağına göre, animasyon süresini belirledikten sonra, animasyon sayısına göre de fiyatı netleştirebiliriz.

Bugün itibariyle ortalama animasyon sürelerine bağlı, seslendirmen sayısı ve kullanılacak animasyon tekniğine bağlı olarak animasyon fiyatı değişeceği için fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişim geçiniz.

Animasyon Fiyat İletişim : 0532 585 56 32

Beyaz Tahta Animasyon ve 2d Animasyon Fiyatları Ne Kadar?

Yukarıdaki görselde yer alan animasyon fiyatları 1 adet animasyon için ve tek bir profesyonel seslendirmen kullanılan animasyonlar için geçerlidir. Sizde istediğiniz animasyon hakkında detayları bizimle paylaşarak, bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Animasyon Fiyatları Whatsapp İletişim:

Animasyon İletişim

Animasyon fiyatlarını değerlendirirken, aşağıda yer alan 2d animasyon örneklerini de incelemeyi ihmal etmeyin. Eğer 2d animasyon hazırlatmak istiyorsanız daha fazla detay görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yukarı kaydır