HEMEN ARA: +90 532 585 56 32

Animasyon Örnekleri

2d Animasyon Örnekleri

Bu kategorideki animasyonlar ile ister hikaye formatında, isterseniz de sunum formatında 2 boyutlu renkli animasyonlar hazırlayabiliriz. 2 boyutlu animasyon tekniği ile her sektör için tanıtım videoları ve reklamlar hazırlanabilir. Aşağıda örnek 2d animasyon videolarını bulabilirsiniz. Daha fazla örnek video için iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

Beyaz Tahta (White Board) Animasyon Örnekleri

Beyaz tahta animasyon tekniğinde videolar, karakter ve nesnelerin ekrana çizilmesiyle oluşturulur. Bu animasyon tekniği ile hazırlanan videolar da dikkat süresinin daha fazla olduğunu söylemek mümkündür. Siyah beyaz yada renkli olarak hazırlanabilir. Beyaz tahta (whiteboard) animasyon tekniği ile hazırlanan animasyonlar arasında, düğün davetiyesi animasyonu, reklam, tanıtım animasyonu, evlilik teklifi animasyonu gibi örneklere rastlayabilirsiniz.

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

İnfografik Animasyon Örnekleri

İnfografik animasyon tekniği ile hazırlanan animasyonlarda karakterler ve nesneler daha yumuşak geçişler barındırmaktadır. 2d animasyon tekniğine göre daha az detay içermekle birlikte, infografik animasyonların her geçen gün daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Sunum animasyonlarında, reklam, tanıtım videolarında bu teknik ile etkili videolar hazırlamak mümkündür.

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

Unutmayın, bu sayfada yer alan animasyon örnekleri tamamen fikir vermesi için eklenmiştir. Bugüne kadar hazırladığımız 1000′ e yakın animasyon örneği arasında 100 lerce farklı sektör için hazırlanmış örnek yer almaktadır. Müşterilerimizden onay almadan, hazırladığımız videoları referanslarımız  arasında yer veremediğimiz için bu bölümde çok sayıda referans çalışmamızı paylaşamıyoruz. Aşağıda daha önce animasyon hazırladığımız bazı sektörlerin bilgilerini bulabilirsiniz.

Bugüne kadar hangi sektörler/kategoriler için animasyon hazırladık?

 Emlak Animasyonu, Tesisat uygulama, montaj videosu, Nakliye şirketi tanıtım animasyonu, Evden eve taşıma reklam videosu, sosyal medya hesapları için animasyon, web sitesi, mobil uygulama tanıtım animasyonu, düğün davetiyesi animasyonu, doğalgaz, su, petek tesisatı tanıtım videosu, beyaz eşya servisi, online satış sitesi, e-ticaret platformu/sitesi tanıtımı videosu, logo intro, şirket, kurumsal intro videolar, yeni yıl, yılbaşı, kandil, bayram kutlama tebrik videosu, ürün, hizmet tanıtım, tv / yerel televizyon reklamlar, stadyum panoları için dijital reklam videoları, billboard video, belediye yada avm billboardları / panoları için tanıtım/reklam animasyon videoları, inşaat şirketi, yazılım, ısı yalıtım mantoloma reklam tanıtım videosu, düğün, özel hastane reklam videosu, saç ekim videosu, su arıtma cihazı montajı reklamı, eğitim, özel okul, özel ders animasyonları, anaokul, kreş, danışmanlık hizmetleri, etüt merkezi ve kurslar, ehliyet kursları videosu, ehliyet eğitim animasyonu,  bire bir eğitim videoları, web tasarım, web sitesi, yazılım, mobil uygulama geliştirme, android uygulama, ios uygulama app tanıtım videosu animasyonu, özel  ekspertiz reklamı videosu, nişan, sünnet davetiye videosu, doğum günü, evlilik yıl dönümü, evlilik teklifi, 14şubat sevgililer günü gibi kişiye özel animasyon örneklerimizi incelemek için lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.
 

Yukarı kaydır