HEMEN ARA: +90 532 585 56 32

Animasyon Seslendirme

Sizin için hazırlayacağımız 2d animasyon, infografik animasyon ve beyaz tahta animasyon videoları için seçebileceğiniz  seslendirmen alternatiflerini aşağıdaki listeden dinleyebilirsiniz. Animasyon formatında hazırlayacağımız reklam videosu çalışmasında, animasyon çalışmanızı seslendirmesini istediğiniz seslendirmenin sıra numarasını bize iletmeniz yeterli olacaktır. Animasyon seslendirme süreci ortalama 1 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Aşağıdaki liste de yer alan animasyon seslendirme örnekleri dışında, Türkçe animasyon seslendirme ve İngilizce seslendirme, Almanca seslendirme, ve diğer dillerde seslendirme alternatiflerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kadın seslendirmen, Erkek seslendirmen seçeneklerimizle sizlere hem ekonomik, hem de kaliteli seslendirme hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Seslendirme Örnekleri

Not: Yukarıdaki seslendirmen listesinde yanında + işareti bulunan seslendirmenler için + ücret alınmaktadır. Seslendirmen tercihinizi belirlerken lütfen dikkate alınız.

Animasyon Seslendirme Fiyatları

Animasyon seslendirme fiyatları, kelime sayısı, seslendirmenin kimin tarafından yapılacağı, iş yoğunluğu, seslendirme sayısı gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle yukarıdaki listeden seslendirme örneklerimizi inceledikten sonra, whatsapp numaramızdan bize ulaşarak güncel fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz. Özellikle yabancı dillerde isteyeceğiniz seslendirme ücretleri ile Türkçe seslendirme ücretleri arasında ciddi bir fiyat farkı bulunmaktadır. Animasyon, Reklam videosu, Tanıtım filmi, eğitim videosu ve benzeri seslendirme ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Youtube Video Seslendirme

Youtube kanalınızdaki videolarınız için profesyonel bir seslendirme hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Seslendirme sürenize bağlı olarak seslendirme fiyatı değişeceği için, whatsapp numaramızdan bize ulaşarak güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

 

Yukarı kaydır