HEMEN ARA: +90 532 585 56 32

Yeniler

White Board Animasyon

Whiteboard (beyaz tahta) animasyonlar, izleyenler tarafından büyük ilgi gören ve diğer animasyon türlerine göre daha ekonomik olan animasyon türüdür. Sizde white board animasyon ile web sitenizi, şirketinizi, sosyal medya hesaplarınızı, ürününüzü, verdiğiniz hizmeti vs. eğlenceli ve etkili bir şekilde tanıtabilirsiniz.

White board animasyonlarda, beyaz bir tahta üzerinde kalem ve el yardımıyla istenilen yazılar ve kelimeler ekrana yazılır /çizilir. Bu şekilde kullanıcıyı sıkmadan, eğlenceli bir fon müziği ile animasyonda istenilen tema ekrana yansıtılır. White board animasyonlarda istenirse seslendirme de kullanılabilir.

White board animasyon örnekleri

Aşağıda yer alan white board animasyon örneklerini izleyerek, bu animasyon türü hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Error! You must specify an anchor parameter if you are not using the auto_thumb option.

White board animasyon fiyatları ne kadar

Diğer animasyon türlerinde olduğu gibi, white board animasyonlarda da, istenilen animasyonun detayına göre fiyatlar değişim göstermektedir. Bu nedenle istediğiniz animasyonun detaylarını bizimle paylaşarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Animasyon fiyatları sayfamızı ziyaret ederek genel olarak animasyon fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

White board animasyon iletişim

Örnek animasyonları incelediniz ve white board animasyon hazırlatmaya karar verdiyseniz, sayfamızda yer alan iletişim formu yada whatsapp numaramız ile bize ulaşabilirsiniz.

white board whatsapp : 532 585 56 32

Ayrıca bir animasyon sahibi olmak için, neler yapmanız gerektiğini ve nasıl bir yol izleyeceğinizi merak ediyorsanız, animasyon istiyorum sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır