HEMEN ARA: +90 532 585 56 32

Yeniler

Web sitesi tanıtım animasyonu / reklamı

Uzun emekler ve büyük maliyetler sonrası web sitenizi / projenizi hayata geçirdiniz ve istediğiniz ziyaretçi sayısına ulaşamadıysanız, alternatif reklam yöntemi olarak web sitesi tanıtım animasyonu hazırlatmayı düşünebilirsiniz. Sizin için hazırlayacağımız eğlenceli ve etkili tanıtım animasyonu ile web sitenizin bilinirliğini arttırabilirsiniz. Hazırlayacağımız tanıtım animasyonunu ister web sitenize, isterseniz de hemen sosyal medya hesaplarınıza ekleyerek reklamınızı yayınlayabiliriz. Hazırlayacağımız tanıtım animasyonunu bir reklam filmi gibi değerlendirebilirsiniz.

Unutmayın animasyonlar, hareketli ve sesli olarak hazırlandığı için basılı reklam ürünlerine ve dijital görsellere göre çok daha etkilidir. Akılda kalıcılık oranı çok daha yüksektir. Siz de 2d animasyon yada whiteboard ( beyaz tahta) animasyon tekniklerinden birisi ile yeni yayına giren web sitenizi tanıtan bir animasyon hazırlatmak isterseniz aşağıdaki whatsapp numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Web sitesi animasyon whatsapp iletişim : 532 585 56 32

Web sitesi tanıtım animasyonu nasıl hazırlanır?

İlk olarak sitenizi tanıtacağımız animasyon için bir senaryo hazırlamamız gerekir. Bunu ister siz hazırlayıp bize gönderebilirsiniz, isterseniz de sizin vereceğiniz bilgiler ışığında biz ücretsiz olarak size bir senaryo hazırlayabiliriz.

Web sitenizi tanıtan animasyonu hazırlarken isterseniz sitenizin ekran görüntüsünü de kullanarak içinde bulunduğunuz döneme uygun bir animasyon hazırlıyoruz. İsterseniz de animasyon da sadece logo, iletişim bilgisi, slogan vs yer verilerek uzun süre kullanabileceğiniz bir tanıtım animasyonu hazırlayabiliriz.

Web sitesi tanıtım animasyonu özellikleri

Hazırlayacağımız animasyonlar hd görüntü kalitesinde ve mp4 formatında teslim edilir. Mp4 formatındaki animasyonu akıllı televizyon, cep telefonu, bilgisayar, tablet gibi cihazlarınızın tamamında sorunsuz görüntüleyebileceğiniz gibi aynı zamanda bütün sosyal medya hesaplarınıza hiçbir çeviri programına ihtiyaç duymadan ekleyebilirsiniz. Fon müziği olarak istediğiniz fon müziğini ücretsiz olarak animasyonunuza ekliyoruz. Eğer bizim ekibimizdeki seslendirme örneğini kabul ederseniz, animasyonunuzun seslendirmesini de ücretsiz olarak yapıyoruz.

Web sitesi tanıtım animasyonu / reklamı örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır