Facebook Reklam Videosu

Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarınızda kullanmak üzere animasyon türünde reklam ve tanıtım videoları hazırlamak isterseniz 2d animasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 2d animasyon türünde sizin için hazırlayacağımız facebook reklam videoları ile, şirketinizi, firmanızı, web sitenizi, markanızı, ürününüzü etkili ve eğlenceli bir şekilde tanıtabiliriz.

Facebookta video reklam yapma

Facebook ta grafik görsel şeklinde reklam bağlantısı oluşturabileceğiniz gibi, video reklam da verebilirsiniz. Burada önemli olan izleyicilerin sıkılmadan izleyebilecekleri ve etkili bir sonuç elde edilebilecek olan reklam videosu hazırlanmasıdır. Sizde facebook sayfalarınız için etkili reklam videoları hazırlatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook Tanıtım Videosu Hazırlama

Facebook sayfalarınızda, yotube kanalınızda ve instagram hesaplarınızda kullanmak üzere firmanızı, web sitenizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi tanıtan bir facebook tanıtım videosu / reklamı / animasyon hazırlatmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook video reklam iletişim

2danimasyon.com sitesinin facebook sayfasından bize ulaşabileceğiniz gibi, aşağıdaki whatsapp numaramızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Facebook : http://www.facebook.com/2danimasyon/

Whatsapp : 532 585 56 32

Örnek facebook şirket reklam videosu yaptırma

Facebook Reklam Tanıtım Videosu Fiyatları

Animasyon çalışmalarımın fiyatları hakkında bilgi almak için ana sayfamızdaki listeye bakabilirsiniz. Yada ana menüden animasyon fiyatları linkine tıklayabilirsiniz.

POST REPLY