HEMEN ARA: +90 532 585 56 32

Yeniler

Düğün Davetiyesi Animasyonu 2022

Mutlu bir birlikteliğe ilk adımı atmaya karar verdiniz ve her şeyin olabildiğince mükemmel olmasını istiyorsunuz. Bu özel günde yanınızda olmasını istediğiniz uzak ve yakınınızdaki bütün arkadaşlarınıza göndereceğiniz benzersiz bir davetiye istiyorsanız Düğün Davetiyesi Animasyonu tam size göre diyebiliriz.

Özellikle Covid-19 pandemi dönemi ile birlikte, minimalist düğün ve organizasyonlar ile daha sık karşılaşır olduk. Bu dönemde sevdiklerinize video formatındaki düğün davetiyenizi instagram, facebook, whatsapp, youtube ve benzeri platformlar aracılığı ile ulaştırmak isterseniz tam olarak doğru yerdesiniz.

YENİ (Eylül, 2021): Durum paylaşımında kullanabileceğiniz dikey düğün davetiyesi tasarımı da  seçeneklerimiz arasına eklenmiş bulunmakta…

Hayatınız boyunca unutmayacağınız bu özel gününüzün, davetlileriniz tarafından da hep güzel hatırlanmasını istiyorsanız, daha düğününüze davet aşamasından itibaren özenli bir hazırlık yapmanız gerekebilir. İşte tam da burada size özel hazırlanmış animasyon davetiyeler sizin kurtarıcınız olmaya aday!

Sayfa sonunda yer alan örnek düğün animasyonları izleyebilir, iletişim numarasından bize ulaşabilir,  animasyon fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Neden düğün davetiye animasyonu hazırlatmalıyım?

Uzak mesafedeki arkadaşlarınıza, akrabanıza basılı bir davetiyeyi ulaştırmak hem daha zahmetli, hem de daha masraflı olacaktır. Fakat İnternet (sosyal medya hesaplarınız) üzerinden yapacağınız davet, diğer bir adıyla e-davet, sizin mesajınızı davetlilerinize daha hızlı ulaştırmanıza olanak sağlayacaktır.

Örnek Düğün Davetiyesi Animasyonu / E-Davetiye Örneği

İşte tam da burada farklı olmak için, animasyon davetiyeyi kullanabilirsiniz. Eğlenceli bir animasyon ile ister kendi sesiniz, fotoğraflarınız ve davet sözcükleriniz ile isterseniz de çizgi film tadında hazırlayabileceğimiz size özel bir davetiye animasyonu ile, düğün tarihinizi ve mesajınızı bütün arkadaşlarınızın aklına kazıyabilirsiniz 🙂

Sosyal medya hesaplarınız üzerinden kolayca yayınlayabileceğiniz, whatsapp ve benzeri mesajlaşma yazılımları üzerinden kolayca gönderebileceğiniz düğün davetiyesi animasyonu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Düğün davetiyesi whatsapp iletişim : 532 585 56 32

Örnek düğün davetiyesi animasyonları

Düğün davetiyesi animasyonu fiyatları ne kadar?

Farklı ve eğlenceli bir düğün davetiyesi animasyonu sahibi olmak istiyorsanız, istediğiniz animasyonun süresine ve detaylarına bağlı olarak animasyon fiyatı değişecektir. Yukarıda yer alan düğün davetiyesi animasyonu örneklerinde, sadece yazıların değiştirilmesi ile hazırlanacak 2021 yılı düğün animasyon fiyatı 200tl ‘dir. Whatsapp numaramızdan bize ulaşarak güncel animasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. (Whatsapp : 532 585 56 32)

Düğün davetiyesi animasyonu nasıl hazırlanır?

Sizin için hazırlayabileceğimiz çok farklı düğün animasyonu seçeneği mevcut. Siz kendinize göre en farklı, en orjinal düğün davetiyesi seçeneğini belirleyerek isteklerinizi bize iletmeniz yeterli. İsterseniz sizin fotoğraflarınızın olduğu eğlenceli bir animasyonu, isterseniz gelin ve damada çok benzeyen 2d karakterlerin yer aldığı bir davetiye animasyonu hazırlayabiliriz. Yada çizgi filme benzeyen bir düğün davetiyesi animasyonu hazırlayarak sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Yukarı kaydır