HEMEN ARA: +90 532 585 56 32

Yeniler

Beyaz Tahta Animasyon

Beyaz tahta animasyon, sosyal medya ve İnternet reklamları arasında en fazla dikkat çeken, en eğlenceli tür olarak karşımıza çıkıyor. Sizde web sitenizi, şirketinizi, verdiğiniz hizmeti, sosyal medya ve İnternet siteniz üzerinde eğlenceli ve etkili bir şekilde tanıtmak isterseniz beyaz tahta animasyon hazırlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Beyaz Tahta Animasyon?

Çünkü beyaz tahta animasyonlar izleyenleri sıkmadan, etkili ve eğlenceli bir şekilde istenilen mesajı sunma imkanı sağlar. İster seslendirme ile, isterseniz de sadece fon müziği ve yazı+görseller ile hikayeniz ekrana yansıtılabilir. Diğer birçok tanıtım videosuna göre daha etkili bir sunum tekniği olduğu için tavsiye edilir. Diğer animasyon türlerine göre, beyaz tahta animasyonlarda dikkat süresinin daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle, youtube, instagram, facebook ve benzeri plalformlarda kullanacağınız, web sitesi tanıtımı, firma şirket reklamı, eğitim içerikli sunumlar ve reklamlar için beyaz tahta animasyon tekniğini tercih edebilirsiniz.

Beyaz Tahta Animasyon / Whiteboard Animasyon Nedir?

Aslında bu soruya en güzel cevap, beyaz tahta animasyon tekniği ile hazırlanmış bir animasyon ile verilebilir. Bu nedenle, 2d animasyon tarafından beyaz tahta animasyon tekniği ile hazırlanmış aşağıdaki videoyu izleyerek, siz de beyaz tahta ( whiteboard) animasyon nedir? sorusunun cevabını öğrenebilirsiniz.

Beyaz tahta animasyon örnekleri

Beyaz tahta animasyon / Whiteboard animasyon nasıl hazırlanır?

Beyaz tahta animasyon hazırlamak için, en ilkel animasyon yazılımlarından birisi olan Flash programını kullanabileceğiniz gibi, Adobe firmasının After Effect yada flash programının güncel versiyonu olan Adobe Animate yazılımlarını da kullanabilirsiniz. Beyaz tahta animasyon yada whiteboard animasyon tekniğini kullanarak etkili bir animasyon hazırlamak için yukarıda yer alan yazılımlar dışında web tabanlı yazılımları da tercih edebilirsiniz.

Beyaz tahta animasyon iletişim

Beyaz tahta animasyon hazırlatmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Animasyon whatsapp iletişim : 532 585 56 32

Beyaz tahta(white board) animasyon fiyatları

Diğer animasyon türlerinde olduğu gibi beyaz tahta (white board) animasyon türünde de, animasyon fiyatı süreye, seslendirme seçeneğine, animasyon sayısına ve diğer isteklerle şekillenecek animasyon sürecine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak animasyon fiyatları hakkında bilgi almak için animasyon fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beyaz tahta (white board) animasyon hazırlatmak istiyorum diyorsanız, animasyon istiyorum sayfamızı ziyaret ederek animasyon hazırlama süreci ile ilgili detayları okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır